Portrety członków naszego zespołu – Anna Nowicka

Jeśli właśnie nas czytacie, to znaczy, że chcecie lepiej poznać załogę Family Center. 🙂
Jako pierwszą przedstawiamy Annę Nowicką.
Zapraszamy do zapoznania się z jej osobą oraz metodami pracy.

Pani Ania pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz całymi rodzinami.  Jest psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Prowadzi u nas terapię systemową, indywidualną i zajmuje się wsparciem dla rodziców oraz konsultacjami.

Na terapię systemową Pani Anna zaprasza na sesje całą rodzinę. Wspólnie omawiane są zgłaszane trudności. Każdy z członków rodziny jest ważny, każdy ma głos. Terapia systemowa daje szerszą perspektywę i rozumienie trudności. Praca z całą rodziną jest bardzo efektywną formą pomocy.
Poprzez terapię indywidualną rozumiane są spotkania terapeutyczne w indywidualnym kontakcie. Opera się ona na koncentrowaniu się na potrzebach, trudnościach i oczekiwaniach bardzo konkretnie jednej osoby.
Pani Ania udziela też wsparcia dla rodziców, głównie w tematach wychowawczych. Przy posiadanych przez Państwa wątpliwościach, pytaniach lub potrzebie dodatkowej perspektywy czy spojrzenia na trudności, to właśnie wsparcie wraz z udzielaniem wskazówek daje taką możliwość.
Konsultacje to z reguły jedno lub dwa spotkania, podczas których omawiane są Państwa trudności, potrzeby i oczekiwania. Jest to czas i miejsce na zastanowienie się i przeanalizowanie czy lub jaka forma terapii będzie dla Państwa odpowiednia.

Pani Anna w swojej pracy wspiera rodziców w codziennych wyzwaniach wychowawczych. Jest zwolenniczką rodzicielstwa opartego na bliskości. Entuzjastka dialogu i przeciwniczka stosowania kar. Prywatnie żona i mama.
W wolnych chwilach czyta książki lub relaksuje się w otoczeniu przyrody.

Tagi: , , , , , , , , , ,